Eesti English Русский
Otsi


TULE MEIE
LASTEAEDA!
















































Kohtla-Järve Lasteaed Väikemees

PERSONAL

Kohtla-Järve Lasteaed Väikemees personal

Sirje Maala - direktor (magistrikraad)
Jelena Skrõmova – õpetaja (bakalaureusekraad või vastav kvalifikatsioon)
Jelena Gorbenkova –   õpetaja (rakenduskõrgharidus või vastav kvalifikatsioon)
Nadezhda Tishchenko –  õpetaja (kesk- ja kõrghariduse vaheline kvalifikatsioon)
Natalia Kuusk  –  õpetaja (rakenduskõrgharidus või vastav kvalifikatsioon)
Nelli Belosvet –  õpetaja (rakenduskõrgharidus või vastav kvalifikatsioon)
Elena Abramova –  õpetaja (kesk- ja kõrghariduse vaheline kvalifikatsioon)
Irena Hutter - õpetaja (keskharidus või vastav kvalifikatsioon,  õpib Tartu Ülikooli Narva Kolledžis) 
Lüüli Kübarsepp – eesti  keele  õpetaja (vanemõpetaja. Kesk-ja kõrghariduse vaheline kvalifikatsioon)
Natalja Viiksaar – muusikaõpetaja (bakalaureusekraad või vastav kvalifikatsioon)
Jevgeni Sarri - liikumisõpetaja (bakalaureusekraad või vastav kvalifikatsioon)
Anna  Lukina  –  logopeed (erialased teadmised Tšerepovetski kõrgkoolist, magistrikraad eripedagoogikas)
Tatiana Komchatnikova - majandusjuhataja
Anna Riimast   –  lapsehoidja
Jelena Masalskaja  –  õpetajа abi
Valentina Makovei –  õpetaja abi
Elvira Sokolova –  õpetaja abi
Zinaida Tsapkova –  õpetaja abi
Ille Artjušenkova  - kokk
Vera Goryacheva - kokk
Marina Saar - puhastusteenindaja
Olga Jazõkova - köögitööline
Igor Drozdov - valveadministraator
Vladimir Tkatsenko - valveadministraator
Aino Aleksandrova - valveadministraator
Gennadi Kobelev - majahoidja  

Töötajate kontakttelefon: 33 44159 


Personal neljas (4) rühmas

II rühm, Karapuz
(sõimerühm: 1-3aastased)

Nadezhda Tishchenko –  õpetaja
Anna Riimast   –  lapsehoidja
Valentina Makovei –  õpetaja abi

III rühm, Potšemutški
(liitrühm: 2-7aastased)

Jelena Gorbenkova –   õpetaja
Jelena Skrõmova – õpetaja
Elvira Sokolova –  õpetaja abi

IV rühm, Päikesekiired
(liitrühm: 3-5aastased)
Natalia Kuusk  –  õpetaja
Nelli Belosvet –  õpetaja
Zinaida Tsapkova –  õpetaja abi

V rühm, Krõll
(osalise keelekümblusega liitrühm: 3-7aastased)
Elena Abramova –  õpetaja
Irena Hutter - õpetaja
Jelena Masalskaja  –  õpetajа abi
 
 
Koduleht Elitec'st